1. Skjold speidergruppe

Hordaland Krins av Norges Speiderforbund
Navn:
Passord:Glemt passord?
Javasjekk
Utskriftvennlig versjon Utskriftsvennlig versjon

Flaskeinnsamling 21. og 22. mai

Tirsdag 21. og onsdag 22. mai er det igjen tid for flaskeinnsamling til inntekt for speidergruppen. Foreldrene kjører etter oppsatt liste (side 1 i listen under gjelder tirsdag, og side 2 onsdag) og tilhørende kart (lenke/henvisning til kart i tabell nederst, rykk på "Hele saken"). Av erfaring kan ikke alle som er satt opp på listen for kjøring stille, så foreldre som ikke står oppført, men har anledning til å bidra oppfordres til å møte! Oppmøte på parkeringsplassen ved Speiderhuset kl. 18.00 begge dager. Hvis noen vil ta med kake til felles bespisning etter innsamlingen, setter vi stor pris på det!

Kart

Område

Navn speider

 

Foresatte kjører tirsdag 21. mai

1a

Råtræet

Nikolas Bernt

Flokk

 

 

 

Live Mariel S Stene

Flokk

 

 

 

Hanne Bruun

Flokk

Hanne

1b

Råtræet

Oddmund M Skeide

Tropp

 

 

 

Rikard Storm Skår

Tropp

Rikard

2a

Nordgardsvegen

Trym Glistrup

Flokk

 

 

 

Even Færevåg

Flokk

Even

2b

Nordgardsvegen

Elias Heggland

Flokk

 

 

 

William Skage Tollaksen

Flokk

 

 

 

Ole Christoffer Røstum

Flokk

Ole Christoffer

3a

Nordåshøgda

Leander Tuvin Hopen

Flokk

 

 

 

Oscar Andre Nordsti

Flokk

Oscar

3b

Nordåsvegen

Emma Charlotte Ingvaldsen

Flokk

 

 

 

Kristin Nesse Jørgensen

Flokk

Kristin

 

 

Christine Andersen Os

Tropp

 

4a

Nordåsbrotet

Torstein Kolsrud

Tropp

 

 

 

Marcus Batistuta Samnøen

Tropp

Marcus

 

 

Sverre Gløersen Kryvi

Tropp

 

4b

Nordåsbrotet

Anders Melander Viste

Tropp

 

 

 

Eirik Holt

Tropp

Eirik

 

 

Roald Qvale-Isaksen

Tropp

 

5a

Harald sæveruds veg

Mathias Lampe

Tropp

 

 

 

Timian Heeren Tuastad

Flokk

Timian

 

 

Mathias Langøen

Flokk

 

5b

Harald sæveruds veg

Martin Litland

Tropp

 

 

 

Casper Bruland

Tropp-A

Casper

 

 

Mikkel Mæland

Flokk

 

6a

Kvernslåttvegen

Oliver Juell Andersen

Tropp-A

 

 

 

Amund Bjurgren

Tropp-A

Amund

 

 

Joaquin Mathisen

Tropp-A

 

6b

Harald sæveruds veg

Shaun Goode

Tropp-A

 

 

 

Aurora Sverre

Tropp-A

 

 

 

Frøya Kolsrud

Tropp-A

Frøya


 

Kart

Område

Navn speider

 

Foresatte kjører onsdag 22. mai

7a

Siljustøl

Tobias Ursin Haugrønning

Tropp

 

 

 

Axel Mæland

Tropp

Axel

7b

Siljustøl

Håvard Husa

Tropp

 

 

 

Jørund Alstad

Tropp

Jørund

 

 

Adrian Matland

Tropp

 

8a

Vindharpevegen

Johanne Mowinckel-Nilsen

Tropp

 

 

 

Amalie B Alvær

Tropp

Amalie

 

 

Marte Myklebust Nyléhn

Tropp

 

8b

Vindharpevegen

Daniel Omdal

Tropp

 

 

 

Emilie Dekke Løberg

Tropp

Emilie

 

 

Synne Marie Sandviknes

Tropp

 

9a

Dortledhaugen

Iben Amanda Sommerlade

Tropp

 

 

 

Alvin Berle

Tropp

 

 

 

Håvard Emil Sperrevik

Tropp

Håvard

9b

Dortledhaugen

Olav Anspach Thormodsæter

Tropp

 

 

 

Kasper Ylvisaker

Tropp

Kasper

 

Område

Kartlenke

Pdf-lenke

1a Råtræet

Kart

Pdf

1b Råvarden

Kart

Pdf

2a Nordgardsvegen

Kart

Pdf

2b Nordgardsvegen

Kart

Pdf

3a Nordåshøgda

Kart

Pdf

3b Nordåsvegen

Kart

Pdf

4a Nordåsbrotet

Kart

Pdf

4b Nordåsbrotet

Kart

Pdf

5a Harald sæveruds veg

Kart

Pdf

5b Harald Sæveruds vei

Kart

Pdf

6a Kvernslåttvegen

Kart

Pdf

6b Harald Sæveruds veg

Kart

Pdf

7 A Siljustøl

Kart

Pdf

7 B Siljustøl

Kart

Pdf

8 A Vindharpevegen

Kart

Pdf

8 B Vindharpevegen

Kart

Pdf

9a Dortledhaugen

Kart

Pdf

9b Dortledhaugen

Kart

Pdf

11.04.2019 - Bjørn Arne